pvatelier.cz - fotoateliér Plzeň, svatební fotograf, kameraman

Fotografování dětí a rodin

Zaujmout děti při focení je asi to nejtěžší. U nás ale najdou spustu hraček a rekvizit. Vždy jim dáme před začátkem fotografování čas, aby se rozkoukaly a celé focení pak probíhá formou hry.

Těhotenské fotografie 

Čekáte přírůstek? A co mu pořídit hned první fotografii? Pro nastávající maminky máme spoustu rekvizit, ctíme soukroumí a těhotenské fotografie se snažíme fotit něžně a nevulgárně. Prostě přesně tak, abyste měli na své těhotenství tu největší vzpomínku a měli čím začít album vašeho potomka.

Portrétní fotografie a proměny s vizážistkou

Chcete se vyfotit sama nebo s přítelem? Oblečená nebo v prádle? V obojím vám vyjdeme vstříc. Fotografovat můžeme buď v klasickém, nebo budoirovém ateliéru a pokud chcete být pořádně pohýčkaná, může být celou dobu při focení i vizážistka. Slibujeme, že se po celou dobu budete cítit, jako princezna :)

Venkovní fotografování

Prakticky celoročně nabízíme možnost fotografování v exteriérech. Plzeňské parky nabízejí po celý rok spustu zákoutí a každé roční období má něco svého, čím vaše fotky ozvláštní. 

Průkazové fotografie

Zhotovujeme samozřejmě i průkazové fotografie, fotografie na občanský průkaz a fotografie na životopisy nebo víza. V případě fotografií na OP vám fotografii i zdarma odešleme elektronicky na příslušný úřad.