pvatelier.cz - fotoateliér Plzeň, svatební fotograf, kameraman

Obchodní podmínky


PROVOZOVATEL:
Vladimír Pinker, Brojova 27 Plzeň 326 00, IČ: 86933990, DIČ: CZ8611262176
provozovna: pvatelier.cz, Františkánská 4, Plzeň 301 00


OBJEDNÁVKA: Objednávku doporučujeme provést přes stránky pvatelier.cz, sekce fotodárky - objednávka. Ve vyjímečných případech formou elektronické pošty na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY: Přijmutí Vaší objednávky bude potvrzeno e-mailem společně s předpokládanou dobou odeslání zakázky.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Veškerá osobní data, uvedená do objednávky slouží pouze pro správné doručení objednaného zboží. Podle zákona o ochraně osobních dat s nimi nebude jinak nakládáno a nebudou poskytnuta třetí osobě. 

EXPEDICE: Objednávky jsou nejčastěji odesílány do 48 hodin v závislosti na náročnosti zboží a jeho skladových zásobách. V případě, kdy je zboží vyzvedáváno na provozovně, je zákazník vyrozuměn telefonicky nebo e-mailem. 

CENA: Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH (není-li uvedeno jinak). Cena, která je uvedena je cena konečná, tzn. tuto cenu (+ přepravné) zaplatíte při převzetí zboží na Vaší adrese, kterou uvedete v objednávce. 


VRÁCENÍ ZBOŽÍ: Výrobek nelze vrátit v zákonem stanovené lhůtě 14 dnů – viz ust. § 53 odst. 8 písm. c) občanského zákoníku – jedná se o dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

NEPŘIJMUTÍ ZBOŽÍ: Pokud dojde k nepřevzetí výrobku bez právního důvodu, máme právo vymáhat po objednavateli sjednané plnění, popřípadě náhradu škody způsobené nepřevzetím výrobku.

ZÁRUKA: Na naše zboží je poskytnuta záruka dle Občanského zákoníku v délce dvou let. Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním

REKLAMACE: V případě reklamace našeho zboží je nutné reklamované zboží zaslat na adresu: pvatelier.cz, Františkánská 4, Plzeň 301 00 s popisem závady. Zboží zaslané k reklamaci na dobírku není možné přijmout. 
- V případě, že obrázky pro potisk budou v nedostatečné kvalitě, neručíme za kvalitu potisku.