pvatelier.cz - fotoateliér Plzeň, svatební fotograf, kameraman

  • 1
  • 2
  • 3

Fotografování maturitních plesů

Našim prvním maturantům jsme už fotili promoce a svatby. Kompletní služby nabízíme maturantům od Prahy po Jižní Čechy déle než deset let. Víme, že je velice těžké se ve třídách domluvit a vznikají tak největší problémy. Je proto dobré vědět, za co platíte. Naše ceny jsou konečné. Dostanete vše, co nafotíme a připlácet už nikdy víc nebudete.

Dva fotografové

Naši fotografové přijíždějí na maturitní ples kolem šesté hodiny tak, aby stihli vaši generální zkoušku. Fotografují pak celý ples až do půlnočního překvapení, respektive až do druhého tancování slavnostního předtančení. Fotografie pak buď může dostat každý maturant na DVDčku, nebo vám dáme do třídy dvě flashky s fotografiemi. 

Mobilní fotoateliér - fotokoutek

Jako první jsme v roce 2008 začali na maturitní plesy vozit mobilní fotoateliér. Ano, dnes už to dělá skoro každý, ale i tak se snažíme náš nápad stále zdokonalovat. Tak například - vozíme s sebou profesionální fotografický minilab, díky kterému můžeme vašim hostům na počkání udělat opravdové fotky ve formátu 13x18 nebo 20x30 centimetrů. Žádný inkoustový tisk - prostě pravé fotky, co vydrží. V atelieru jsou po celou dobu maturitního plesu dva fotografové. Za to, že ateliér přivezeme, neplatíte nic. Platí si za fotografie až vaši hosté.

Maturitní šerpy a skleničky

Maturatům nabízíme i zhotovení maturitních šerp, nebo skleniček. Stejně tak můžeme nafotit vaše maturitní tablo, na které mají naši maturanti automaciky 10% slevu.

Ceny maturitního plesu

baliček MINI 15.000

2x fotograf nebo 2x kameraman

cca 2000 fotek nebo FullHD Video

předání výsledných materiálů formou odkazu

 

balíček STANDARD 32.000

2x fotograf + 3x kameraman

2 filmové kamery + steadycam

cca 2000 fotek + FullHD video + klip

3x flash disk do třídy

fotokoutek + 2 fotografové

 

balíček PREMIUM 42.000

2x fotograf + 3x kameraman

2 filmové kamery + steadycam

cca 2000 fotek + FullHD video + klip

video z nácviků

flash disk pro každého

moderátor

fotokoutek + dva fotografové