pvatelier.cz - fotoateliér Plzeň, svatební fotograf, kameraman

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Svatební fotografie

Svatební fotografie mají popisovat atmosféru, která na svatbě panuje. Strnulé svatební fotky jsou už dávno minulostí. Pokud si svoji fotku ze svatby vezmete do ruky i po dvaceti letech, musí se vám vybavit pocit a nálada, kterou jste ve svůj velký den zažívali. A právě to je naším přáním. V oboru svatební fotografie máme více než desetiletou praxi a našimi objektivy, filmy a později i paměťovými kartami prošly desetitisíce svatebních záběrů. Svatební fotograf je poslání, životní styl.....a právě ten se my snažíme dodržovat.

Jak probíhá fotografování svatby?

V první řadě musí panovat mezi svatebčany a fotografem přátelská atmosféra. Samozřejmě, že si mezi sebou najdou tyto dvě strany největší pouto při celodenních svatbách, ale snažíme se, aby se stejné atmosféry dosáhlo i při fotografování balíčku Svatba 1. Portrétní fotografie pořizujeme formou procházky, tak, aby byly doopravdy co nejpřirozenější. Povídejte si, hlaďte se, líbejte .... my vás budeme z dálky pozorovat, občas poradíme a věřte, že výsledek bude stát za to. Je to přeci vaše svatba a právě vy musíte být šťastní. Na nás je, abychom tento pocit a emoce přenesli do fotografie a uchovali tak vaši náladu na celý život.

Co od nás dotanete?

Všechny fotografie upravíme. A to jak barevně, tak samozřejmě vyretušujeme a dotáhneme je do finální podoby. Tyto fotky vám pak nahrajeme na internet, kde si vy vyberete, které a kolikrát budete chtít přenést na papír. Všechny ostatní, a to v plné kvalitě a bez vodoznaku od nás dostanete na DVD nebo flash disku. Každý svatební balíček obsahuje určitý počet papírových fotografií zdarma. Ty ostatní, které budete chtít vyvolat už stojí tolik, jako byste si je k nám přinesli vyvolat vy. Takže například u ceny fotografie 13x18 cm vás přiobjednaná fotka vyjde na 14 Kč. 

Svatební balíčky

Svatba 1 - Obřad a park

fotoreportáž z obřadu + portrétní fotografování
60 ks foto 13x18 + vše na CD
7.000 foto, 12.000 s videem

Svatba 2 - Obřad, park a hostina

fotoreportáž z obřadu + portrétní fotografování + hostina do polévky
za příplatek 1.000 Kč 2. portrétní focení po hostině
70 ks foto 13x18 + vše na CD
9.000 foto, 14.000 s videem

Svatba 3 -Celý den

fotografování od příprav až po tanec
80 ks foto 13x18 + vše na CD
15.000 foto, 20.000 s videem

 

Naše motto

"Jednoduchost je nejvyšší sofistikovanost"
Leonardo da Vinci

 

Proč přemýšlet nad svatebním kameramanem?

Svatební video je úplně jiné a zachytí emoce, které fotografie nedokáží. Navíc jsme zjistili, že pokud svatbu i natáčíme, vznikají daleko hezčí a přirozenější fotky. Fotograf totiž může zdálky sledovat, jak kameraman natáčí s novomanželi scénky a právě v té chvíli pořídit fotografie, o kterých novomanželé vůbec nemají ponětí. I proto jsme kompletní balíčky s videem udělali za zvýhodněnou cenu.

 

Vybraná svatební místa